PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30793}

Żandarm i policjantki

Le Gendarme et les gendarmettes
7,1 28 456
ocen
7,1 10 1 28456
5,7 3
oceny krytyków
Żandarm i policjantki
powrót do forum filmu Żandarm i policjantki

najsłabsza ?

ocenił(a) film na 6

Moim zdaniem to najsłabsza i najmniej śmieszna część serii przygód żandarmów z Saint Tropez... Dobrze, że ostatnia bo jeżeli ta była słaba nie chcę wiedzieć jaki poziom zaprezentowałyby kolejne części...

ocenił(a) film na 7
miriam_b

Bez de Funesa pewnie byłyby gorsze, a na pewno zupełnie inne.

ocenił(a) film na 7
tadzio3

A tak w ogóle to i tak by nie powstały, bo reżyser zmarł jeszcze przed premierą tej części

tadzio3

Nie jest taka najgorsza. Mi z całej serii najbardziej nie podszedł "Żandarm i kosmici". No a w planach była kolejna część "Zandarm pod Waterloo" ale tak jak wspomniał przedmówca śmierć reżysera jak też de Funesa pomysł został niezrealizowany.

ocenił(a) film na 8
tadzio3

w ogóle po tej części dużo osób zmarło ... ale jest w porządku ta część:P

ocenił(a) film na 6
miriam_b

Nie zgadzam się, film w pełni trzyma poziom poprzednich części. Wiadomo, że z wiekiem możliwości aktorów się zmieniają, ale na filmie jakoś tego nie widać (:

miriam_b

Bynajmniej nie najsłabsza, a jedna z najlepszych (znam wszystkie filmy z Louisem)!
Podobnie jak wielu innych: NIE ZGADZAM SIĘ z tą opinią!

ocenił(a) film na 5
ellia2

Zdecydowanie najsłabsza,wręcz żałosna,najlepsza to "Żandarm sie Żeni"dla ciebie?

Berith7777

Nie wiem, która najlepsza. Wszystkie są dobre. Nie tylko o "Żandarma" mi chodzi, ale wszystkie komedie z Louisem uwielbiam i specjalnie ich nie wyróżniam, choć owszem, są lepsze i słabsze, ale ta różnica dla mnie jest nieznaczna.
Wczoraj na TVP 1 była komedia francuska z 2010 roku pt. "Nic do oclenia". To dopiero była żenada! :)

ocenił(a) film na 5
ellia2

Dla mnie Louis de Funes to najlepszy komik jaki był,jak mawiają o nim Francuzi-kochany nerwus.Jedyny aktor który karierę oparł praktycznie na jednej postaci,grając w mnóstwie różnych filmach i w każdym był wspaniały.Nie wiem czy wiesz,ale podobno był rekordzistą jesli chodzi o dublowanie scen-chciał aby wszystko było perfekcyjne,tak jak sobie zaplanował,60 dubli nierzadko sie zdarzało.Dziwne uczucie mnie nachodzi,jak sobie pomyślę,ze aktor którego uwielbiam i podziwiam,zmarł nim mnie jeszcze nie było na świecie.
Pozdrawiam.

Berith7777

No właśnie. Z wszystkich aktorów żal mi najbardziej jego i Wacława Kowalskiego ("Sami swoi"). Tacy ludzie powinni być nieśmiertelni!

ocenił(a) film na 5
ellia2

Moim zdaniem są nieśmiertelni-wystarczy,ze sięgne na pólke po płytę DVD.

ocenił(a) film na 8
miriam_b

Ta, jak i poprzednie części naprawdę wspaniała. Uwielbiam serie tych filmów. :D

ocenił(a) film na 6
miriam_b

Najsłabszy był "Żandarm i kosmici".

miriam_b

Dla mnie część z kosmitami była najsłabsza.

Egon_Olsen

Nie dość, że HD zabiło żandarmów, to brakowało jeszcze starych 2 , wie ktoś dlaczego w ostatnich częściach brakowało córki Cruchota?

ocenił(a) film na 7
miriam_b

Skoro Ci się nie podoba, uważasz tę część za słabo, to dlaczego dajesz ocenę niezłą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones