PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671554}

13 grzechów

13 Sins
6,1 31 171
ocen
6,1 10 1 31171
4,2 4
oceny krytyków
13 grzechów
powrót do forum filmu 13 grzechów

(ludzka) jest małym pionkiem poruszanym przez ... No, właśnie. To nawet nie jest istotne, kogo. Albo ciągle ci mało (a komu nie mało?), albo wpadłeś w długi (bierz, bierz kredyty...), albo nie masz sumienia zrobić w pracy drobnego szwindlu (a ta praca polega na robieniu szwindli i robieniu bliźnich w balona) i już cię mają. Pokażą ci w tv cukierka i zrobisz wszystko, co zechcą, żebyś miał na tego cukierka. Każda biedna owieczka jest całkowicie zmanipulowana. W tv powiedzą ci nawet, w co masz się ubierać, żeby być na czasie i kupujesz te śmieci w galeriach za absurdalne pieniądze, żeby być w zgodzie z modą. To przecież teraz SIĘ nosi.
To chyba o tym jest ten film. Ale widzę, że multum owieczek tego nie zrozumiało i film ich znudził, rozczarował, ... Straszne.

ocenił(a) film na 2
CzPW

Musiałeś obejrzeć taką ciepłą parującą kupę jak ten film żeby to zrozumieć?

ocenił(a) film na 8
gacek776

Ten film, jak widać z mojego wpisu, nie był do mnie, bo ja to wiem, od kiedy taka sytuacja trwa. Natomiast po dobrej kondycji galerii widać, że mnóstwo osób tego nie wie, co gorsza nie rozumie i to do nich skierowane przesłanie. A ponieważ nigdy nie wiadomo, jaki bodziec i kiedy obudzi czyjś mózg do pracy, jest chociaż minimalna szansa na to, że ten film uczyni kogoś trochę mądrzejszym dla dobra ogółu.

ocenił(a) film na 2
CzPW

Szczerze wątpię żeby ten film będący przecież częścią i zarazem wytworem gównianej popkultury mógł komukolwiek cokolwiek otworzyć, bardziej obstawiam że jesteś osobą świadomą tego co napisałeś i starasz się do tego filmu dopowiedzieć pewne rzeczy i przyczepić jakieś głębsze treści. Mnie za wiele w tym filmie razi, za wiele scen jest naiwnie głupich żebym mógł cokolwiek sensownego stwierdzić po seansie a jak to "dzieło" jest rimejkiem azjatyckiego pierwowzoru to już w ogóle nie ma o czym gadać (może oryginał jest lepszy, może faktycznie jest o tym co napisałeś, pewnie kiedyś sprawdzę).
Dla mnie moda na kręcenie rimejków filmów azjatyckich powstałych 5 lat wcześniej to kretyństwo i dowód na to, że Amerykanie to debile skoro muszą każdy dobry film splugawić na swoją modłę żeby mogli go obejrzeć.

Jakiś czas temu odświeżyłem sobie między innymi Drabinę Jakubowa i właśnie niedługo po niej obejrzałem 13 grzechów. Przepaść była druzgocąca. Jeżeli szukasz w kinie głębi polecam chociażby Drabinę, po niej obejrzyj tego gniota to myślę że może trochę zmienisz punkt widzenia.

ocenił(a) film na 9
CzPW

To illuminati

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones