PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671554}

13 grzechów

13 Sins
6,1 31 154
oceny
6,1 10 1 31154
4,2 4
oceny krytyków
13 grzechów
powrót do forum filmu 13 grzechów

Ta końcówka...

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie film ogólnie dobry, podobał mi się, lecz ta końcówka... Według mnie główny bohater postąpił jak największy idiota. Wyszło na to że wszyscy ludzie którzy tam zginęli, zginęli na marne. Główny bohater miał już wszystkie pieniądze, mógł je jak już wykorzystać w celach charytatywnych albo część przekazać rodziną poszkodowanych żeby jakoś to wszystko naprawić... a nie zabijając "ich" zwykłego pracownika, którego śmierć nie zmieni nic z wyjątkiem satysfakcji głównego bohatera. Jak dla mnie przez tą końcówkę film na 6 ale za całokształt i fabułę daje to 7.

ocenił(a) film na 6
Effi_hehe

To samo pomyślałam!

ocenił(a) film na 6
Effi_hehe

To co on zrobił to jedno, ale druga sprawa to idiotyczne zachowanie jego brata który potrzebował pieniędzy na prezent ślubny dla brata by nie czuć się bezużyteczny, szlachetne gdyby nie fakt, że kilka minut później tego samego brata próbuje zaszlachtować.

ocenił(a) film na 7
Effi_hehe

o tym samym pomyślałam. Niby mógł myśleć że pieniądze splamione krwią, ale dzięki nim mógłby - właśnie - wypłacić część rodzinom ofiar, przeznaczyc na cele charytatywne skoro nie chciał ich brać. a tak to wychodzi, że nawet jego brat zginął na marne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones