PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329096}

Metal

Metal: A Headbanger's Journey
7,7 6 403
oceny
7,7 10 1 6403
Metal
powrót do forum filmu Metal

... Bardzo dobrze, że powstał taki film, dzięki temu osoba, która nie ma nic wspólnego z metalem, dowie się o nas dużo, jako o elicie społeczeństwa, bo taką, bez dwóch zdań jesteśmy - my metale!. Jej sprawa, czy się zgadza czy nie, ale czy się jej to podoba czy nie jesteśmy jacy jesteśmy, a jak się nie podoba, to niech zadzwoni do radia maryja, poskarżyć się ojcu, albo da na tace...

ocenił(a) film na 8
mourningrise

eeee człowieku... żeby zaraz myśleć o sobie jako o elicie społeczeństwa - no sorry ale to jest moim zdaniem zachowanie na poziomie "kindermetali".

A tak pozatym to filmik jest super, OST jeden z najlepszych (ale to chyba oczywiste-taka jest tematyka filmu, sami najlepsi). Szkoda tylko że jedna część, bo materiał i tematyka jest tak rozległa że można spokojnie całą serię nakręcić. Wątek skandynawski wymiata: "satan", "freedom", "popieram w 100%" - wywiad roku. Że już nie wspomnę o "podpitym" Mayhem(a raczej tym co z niego zostało);]

Gorąco polecam fanom rocka, a szczególnie fanom "mocniejszych" klimatów.


PS. Sam się nie uznaję za pełną gębą "metala" (choć niektórzy tak mogą uważać), bardziej za "rockmena itp". Tak czy siak w mniejszym lub większym stopniu outsidera;)

Hanss

"eeee człowieku... żeby zaraz myśleć o sobie jako o elicie społeczeństwa"

Spokojnie, to z wiekiem przechodzi... a przynajmniej powinno ;)

ocenił(a) film na 9
Onvog

Mam 25 lat i jakoś mi to z wiekiem nie przechodzi :)

mourningrise

A to już nie mój problem :) Przyznaję, że kiedyś myślałem podobnie, ale w moim przypadku jest to już zamierzchła przeszłość. Być może moje stanowisko w tej kwestii wynika to z mojego spojrzenia na świat.

ocenił(a) film na 3
mourningrise

przeszło już?

ocenił(a) film na 9
yossarian84

oczywiście, że nie! czego się spodziewałeś/aś ?:)

Hanss

" Że już nie wspomnę o "podpitym" Mayhem(a raczej tym co z niego zostało);]"

No fakt, ten wywiad też był genialny. ;)

ocenił(a) film na 8
mourningrise

Dobrze piszesz ;)))

Zawsze reakcja moich znajomych na to że słucham HM jest mniej więcej taka "sataniści, dzikusy"
Ja zawsze na to odpowiadam: wystarczy jak będziesz do mnie mówił "inteligentni słuchaczu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones