Rae Dawn Chong

6,8
1 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rae Dawn Chong

w "Kolorze Purpury" Spielberga! Świetna, bardzo zabawna rola prostej dziewczyny, która chce zrobić karierę... wokalną. Czy jej się uda Spielberg już nie mówi, ale wyraźnie jej kibicuje, ale jak tego nie robić skoro dziewczyna do rany przyłóż.
Do tego zagrała wcześniej w "Komando":)

AutorAutor

Nie wiem czy posiadam jakąś pociętą wersję, czy po prostu jestem ślepy, ale czekałem na sceny z nią i pamiętam jedynie tą w której dostaje w twarz od Opry. Nie pamiętam wątku kariery wokalnej... a posiadam starą wersję VHS

MikeyS

Ja tak samo, w filmie przewinęła się może 3 razy na parę sekund... chyba tez oglądałem jakąś skróconą wersję :(

AutorAutor

Gdzieś ostatnio wyczytałam że Jej rola w „Kolorze Purpury” miała być początkowo znacznie większa. Pierwotna wersja trwała jednak prawie trzy godziny i uznano że film jest za długi. Trzeba więc było wyciąć część materiału. Padło na Rae. Jej rola została wycięta niemal w całości. W finalnej wersji zachowało się zaledwie kilka scen z udziałem aktorki i Jej nazwisko w napisach początkowych. Wyleciały m.in sceny w których pokazano początki związku Harpo i Squeek oraz wątek w którym bohaterka pomaga uwolnić z więzienia Sofie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones