Ron PerlmanI

Ronald Francis Perlman

7,6
22 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ron Perlman

chyba najbrzydszy człowiek świata!

thesaboteur

No i? Tacy też są potrzebni. W charakteryzacji do Hellboya sporo zaoszczędzili, bo tylko wypastowali go na czerwono, dokręcili rogi i gotowe :). A poważnie, to jego brzydka facjata przy większości ról, które gra jest tylko dodatkowym atutem. A aktor z niego bardzo dobry.

thesaboteur

Przynajmniej inteligentny! Wiedział jak to obrócić na swoją korzyść i mieć z tego kasiutę.

rybainna

ja polubiłem go od razu jak zobaczyłem film Imię róży ;)

jason86

Genialnie!

rybainna

aha?

użytkownik usunięty
jason86

Generalnie chciała ci chyba przytakować, ale jednocześnie chciała wyrazić się o Imieniu Róży. Wyszło jak wyszło ;)

kij z tym ;)

thesaboteur

Nawzajem.

hr_dooku

@hr_dooku oh, cóż za pocisk

thesaboteur

Ojojoj.

thesaboteur

wygląda jak małpa

thesaboteur

Urodą pasuje do Budki Suflera.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yossarian84

Ale ma jeden plus jak na niego patrze ciągle wygląda tak samo mimo upływu lat.

yossarian84

Nie rozumiem, czemu się wszyscy oburzacie. Chyba nie można zaprzeczyć, że jest wybitnie brzydki. Co nie zmienia faktu, że jest świetnym aktorem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
thesaboteur

Mi się podoba.

użytkownik usunięty
thesaboteur

Może i jest dla wiekszosci brzydki, ale udało mu sie skrasc moje serce rolą ojca Conana w ,,Conan Barbarzynca'' i w ,,Hellboyu''. Poza tym nie znam ani jednego aktora, który był by piękny i wybitnie utalentowany. Tzw. brzydcy aktorzy musza włożyc wiecej serca w to co robią niz tylko slicznic sie na ekranie.
Pojecie piekna jest umowne bo nie wszystkim podoba sie to samo. Mnie on sie podoba i to bardzo i nie widze w nim BRZYDOTY.
Widac, że to jakie dostaje propozycje filmowe jest uwarunkowane tym czy sie producentom filmowym spodoba a nikt nie ocenia jego talentu a jest zdolny !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
thesaboteur

Co jest z tobą dziewczyno, ogarnij się.

thesaboteur

Jestescie anonimowi i mozecie sobie jechac po niej, ale zauwazyla fakt; facet jest brzydki...
Nie twierdzila, ze TACY sa niepotrzebni ALBO ze nie jest UTALENTOWANY, po prostu kur.. zauwazyla fakt zwiazany z jego wygladem ZEWNETRZNYM, o co wam chodzi ??? Jakby zauwazyla kogos piekno, to byscie tylko przyklasneli, albo znalezliby sie tacy zeby na przekór stwierdzic "Wcale nie jest taka ladna" etc.
I to przekrzykiwanie sie "To ty jestes najbrzydszy!" "ogarnij sie" "naprawde jesteś taka tępa czy tylko udajesz?"
Posluchajcie sie gowniarze! Te wasze komentarze... rece opadaja "pokaż swój ryj"
Teraz co, wkur... was, ze podsumowalam racjonalnie? Dopieprzcie sie do mnie o slowo "gowniarze" albo jeszcze o cos, bo wydaje mi sie, że za malo jadu wypusciliscie w "obronie" nieatrakcyjnego pana. Kur.. psia mac, wyrazic swoje zdanie, nawet negatywne i zaraz lincz :D No doprawdy.... n/c

qzka

@qzka
oleeeeej to, niech sobie polaczki pogadają i ponarzekają, jaka to ja jestem tępa, bo śmiałam wyrazić swoją subiektywną opinię o urodzie aktora ;) wiesz, widocznie dla nich to równa się z tym, że hejtuje go również za całą osobowość, role w filmach itp. n/c

thesaboteur

nie mam zamiaru sie udzielac w tej dyskusji wiecej, bo donikad to nie prowadzi - zgraja dzieciakow ktore sa anonimowe i pozwalaja sobie. ot . wszystko w temacie.

użytkownik usunięty
qzka

Wpis autorki był tak samo zbędny. Założyła temat tylko po to by napisac jak bardzo ktoś jest brzydki. N/c.

qzka

a inny anonimowy polaczek, wpadł żeby wywołać gównoburzę założeniem tematu o tym że ktoś jest brzydki, no jest i co z tego? przecież każdy widzi, ale czy najbrzydszy człowiek świata? Na pewno nie a autor tematu lepiej niech spakuje książki i cebulę do tornistra i odrobi lekcje.

użytkownik usunięty
thesaboteur

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że po prostu obrażasz innego człowieka? Tym bardziej, że możesz to robić bezkarnie - Perlman nigdy się nie dowie, że jakaś tam "thesaboterur" stawia go na ostatnim miejscu na liczącej sobie parę miliardów osobników płci męskiej planecie. Masz prawo wyrażać swoją opinię, jak każdy - tylko czemu to ma służyć? Nabijaniu postów? Pokazaniu się na forum? Facebook (nie mam tam konta) wprowadził na wyższy poziom sztukę wzajemnego opluwania się: albo zalajkuesz, albo zahejtujesz. Po co to przenosić na grunt filmwebowy? W innym temacie napisałem, że Ron najpiękniejszy nie jest, ale żeby go od razu sprowadzać do całkowitego parteru? Żałosne

użytkownik usunięty

O gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty

Określenie "chyba najbrzydszy człowiek świata" to już nie jest dyskusja o guście, tylko jak napisałem wyżej zwykła "obrażalstwo". Słowo "gust" zakreśla jednak jakieś granice...

użytkownik usunięty

Kicher masz całkowitą rację to po prostu zwykłe chamstwo.

użytkownik usunięty

Dzięki. Mam nadzieję, że "Kicher" to literówka...

thesaboteur

" niech sobie polaczki pogadają i ponarzekają"

-------------------------

A ty kim jesteś? Żenada.

thesaboteur

Bez przesady. Lech Dyblik jest brzydszy :)

thesaboteur

Gadaj se co chcesz, jednak wielu
"Hollywoodzkich przystojniaków" może sobie tylko pomarzyć o takiej ilości ról przez całe życie, jaką Ron Perlman dostaje przez wyłącznie dekadę!

thesaboteur

Nie jest aż tak strasznie brzydki, na pewno nie najbrzydszy na świecie. Kpiny jakieś. Brzydszych ludzi widuję codziennie na ulicach, a także wielu aktorów mogła bym zaliiczyć do grona brzydszych od "najbrzydszego". :)

thesaboteur

fakt urodą nie grzeszy, ale jego "brzydota" jest charakterystyczna :)

thesaboteur

ale z wiekiem trochę wyładniał

thesaboteur

Ja jestem brzydszy

thesaboteur

widziałam brzydszych ;) ale jako bardzo dobry aktor nie boi się być w filmach brzydszy niż jest

andromeda87

W "imię róży" zagrał świetnie. Nie rozumiem czemu ludzie uważają go za brzydkiego?

borsuk96

bo jest nietypowy :) ale każda potwora znajdzie amatora ;p dla niektórych kobiet jest przystojny, kiedyś taki typ urody był normalny, teraz w świecie gładkich, wylizanych i zrobionych męskich pipek tacy faceci jak Ron są po prostu szpetni... :/ ale on i tak jest o niebo przystojniejszy od chłopczyków po których ciężko stwierdzić płeć, a na których widok nóż się mi w kieszeni otwiera

andromeda87

Ja na przykład nie wyglądam na hipstera. Spodnie rurki to dla mnie żenada uwłaczająca męskości podobnie jak buty a`la trampki. Golę się co 3 dni bo zarost lepiej wygląda po dwóch dniach (i nie przeszkadza w tym okresie) . Dla mnie Ron jest w porządku tyle że nie doceniany :-/

borsuk96

jest doceniany przez tych przez których ma być doceniany :) hipsterzy jak i męskie lalki barbie ( przy tych drugich to nie wiem komu palnąć w łeb, sobie czy im) to zwiastuny końca świata..

andromeda87

Dobrze zagrał we: "Wrogu u bram"

borsuk96

andromeda87, jak nie ogłosić go "paskudnym, szpetnym, brzydkim" skoro teraz kwintesencją męskości jest OneDirection i Justynka Bieber. Rurki uwłaczają facetom i odbierają im całą męskość, ale jak przegadasz do małego móżdżku gimbom, której playlista i nowiutkim IPHONIE składa się z 1D i JB. Żenada.

GIMBA NIE CZYTA DALEJ.

A ja i tak uważam, że Perlman jest dość przystojny. Nie najprzystojniejszy, bo jest dużo lepszych, ale jednak. Jak na swój wiek. Mnie ujęła jego cięta riposta w "Polowaniu na czarownice"

użytkownik usunięty
andromeda87

bo umre ze śmiechu hahahahhahha

thesaboteur

vel SZCZĘKA SZUFLADA

thesaboteur

bzdura.
ma niesamowicie charakterystyczną twarz którą ciężko zapomnieć, ale jest masa ludzi która wręcz jest odpychająca.
on natomiast jest świetnym aktorem od którego nie można oderwać wzroku

thesaboteur

Aha. Przynajmniej jest bardzo charakterystycznym (i dobrym!) aktorem.

thesaboteur

podobny do aktorki Christine Baranski http://1.fwcdn.pl/ph/55/47/295547/152765.1.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones