PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112161}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
6,9 604
oceny
6,9 10 1 604
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Dużo było tych odcinków, potem już tylko z bestią bo piękna już nie grała. Mieli nawet dziecko... Kto to jeszcze pamięta...

Gitka

Są tacy co jeszcze pamietają :) miły serial to był, taki baśniowy, nałogowo go oglądałam. Szkoda, ze przerwali bo potem chyba pojawiła sie nowa piękna.

Martes_foina

Ja też pamiętamm... ;) Całkiem... całkiem... xD Hmm... właśnie patrzyłam na filmy w jakiech grał Ron Perlman... xD no i znalazłam ten serial :) Vicent świetnie przez niego został zagrany... ;]

naughty_girl_boss_

Perman jest świetny a do roli Vincenta jakby stworzny :) zreszta to samo było w Hellboyu...pozdrawiam :)

naughty_girl_boss_

od tego serialu uwielbiam tego aktora.

ocenił(a) serial na 10
Gitka

Serial bardzo mi się podobał. Przypomniałam sobie o nim niedawno, gdy przez przypadek trafiłam na soundtrack: Music and Poetry from Beauty and the Beast "Of Love and Hope". Muzyka z filmu przeplatana wierszami czytanymi przez Perlmana. Prawdziwa perełka!

ocenił(a) serial na 10
silmaril

Gdzie można zdobyć taką płytkę bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

galadria44

CBS Drama chyba nie pokaże nam 3 ostatniego sezonu, gdzie gra Jo Anderson (I) Dianę Bennett
Jeśli ktoś chce zobaczyć finałową scenę to
http://www.youtube.com/watch?v=2YS_QqXULU4

Gitka

Czy ktoś posiada jakieś seriale ktore byly na RTL 7 przegrane na kasete VHS ????

Gitka

pamiętam. świetny serial dramatyczny. nawet płakałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones