PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 692
oceny
3,5 10 1 13692
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Wygląda to raczej bardziej jak serial o wikingach niż serial rozgrywający się w uniwersum wiedźmina

Filmmaniak22

no bo to będzie prequel wiedźmina jeśli nie wiesz co to znaczy wpisz sobie w google.

To będzie jak sam opis wskazuje (naprawdę czytanie i myślenie nie jest ciężkie) o koniunkcji sfer czyli jak ludzie i potwory weszli do świata elfów i to jest 1200 lat przed geraltem czyli rok 0 czaisz.
Więc jak to ma być o koniunkcji czyli jak ludzie i potwory wejdą do świata elfów to najpierw będą same elfy tak ja na zwiastunie i będą obserwować co się dzieje i świat wtedy nie był ( nawet jak patrzymy na czasy wiedźmina tak bardzo rozbudowany) wiec nic dziwnego ze na zwiastunie nic nie ma oprócz gór i pól oraz elfów z mieczami

filipdura2004

Tak wiem czym jest prequel i czytałem opis co nie zmienia faktu, że według mnie zwiastun nie ma nawet namiastki klimatu z książek tak samo jak z resztą serial ,,The Wither". To że jest to prequel nie usprawiedliwia tego, że jak już wcześniej wspomniałem trailer nie ma klimatu wyjętego z książek. I co z tego że akcja będzie rozgrywała się w roku 0. Dalej to nie tłumaczy tego że po prostu nie czuć tego klimatu (według mnie).

Filmmaniak22

Nie ma klimatu z książek, bo to nie "ksionszka". Jak czytam wieśka to mam gdzieś serial, a jak oglądam serial to mam gdzieś książkę. Naprawdę jestem w wielkim szoku, że ludzie mają aż taki problem z rozgraniczeniem książki od filmu? tak samo w inną strone: książki od gry, gry od filmu, gry od książki.

ocenił(a) serial na 1
filipdura2004

Ja prdl typ z uszami i nosem psa pozjadał wszystkie rozumy :) Gówno to gówno, nieważne czy preqel czy seqel czy adaptacja a Twój komentarz pasuje do poziomu trailera

lukaszj_maczka

Napiszesz coś więcej, jakieś wrażenia z pokazów przedpremierowych?

Filmmaniak22

Powinni ogladnac oldschoolowego polskiego wieska z Zebrowskim, sceny w momentach mutacji itp.... Mam przeczucie, ze bedzie odbiegal od "naszego" niczym ogien i woda pomimo ok 30 lat roznicy w produkcji.

ocenił(a) serial na 3
Filmmaniak22

Jak zobaczyłem tą przestarzałą Michelle Yeoh to jestem pewny że to będzie dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones