PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612900}
7,7 2 233
oceny
7,7 10 1 2233
Star Wars: The Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: The Old Republic

Nie gram w żadne gry internetowe i nie mam o nich pojęcia, ale znalazłam że można tą grę ściągnąć niby w internecie, ale pisze że się jakiś abonament płaci, pogubiłam się w tym. Więc, czy mogę najzwyczajniej w świecie pobrać grę ze strony swtor.com i grać bez żadnych opłat? I czy to jest gra internetowa czy normalnie mogę bez internetu grać w nią? Nie chciałabym żeby potem jakiś rachunek do mnie przyszedł jako opłata za grę czy coś, naprawdę się na tym nie znam.

LadyAngel

Tak, można grać za darmo.

LadyAngel

Jak najbardziej możesz grać za darmo bez obawy o jakieś ciche rachunki itp. Grając F2P (Free To Play) masz pełny dostęp pdst. gry Jeśli masz zamiar zacząć grę to zapraszam na serwer Europejski PvP "Tomb of Freedom Nadd", będę mógł pomóc w rozgrywce itp. Jakby co to PW :)

ocenił(a) grę na 10
LadyAngel

Oczywiście od pewnego czasu można pograć za free ale są duże ograniczenia ja od premiery z małymi przerwami (wtedy nie gram) mam suba a i cena abonamentu nie jest jakaś duża za miecha 29 zł konto premium w przykładowym wocie jest wyższe bo potrzebujesz tam 2500 gold czyli jakieś 42zł zaś za WOWa jakies 89zł za dwa miesiące
pozdrawiam i życzę miłej zabawy na najlepszym ser. ToFN :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones